7 835,86 ₴
SACE FORMULA Нові низьковольтні автоматичні вимикачі в литому корпусі на номінальний струм до 630 A
Розбираємо артикул FormulA A2С 250 TMF 160-1600 3p F F:
1. FormulA - серія автоматичних вимикачів;
2. А2C 250 - типорозмір А2, С - відключаюча здатність;
3. TMF - термомагнітний розчіплювач захисту з фіксованим порогом;
4. 160-1600 3р F F – 160A, 3р – триполюсний, F – стаціонарний, F – передні висновки.
Додаткова технічна інформація https://my.prom.ua/media/files/2468736_korpusnye_avtomaticheskie__teli_formula_do_630_a.pdf
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | F&F |
| Країна виробник | Італія |
| Комутаційна зносостійкість | 8500 циклів |
| Механічна зносостійкість | 1500 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 160 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 550 В |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 250 В |
| Кількість полюсів | 3 шт. |
| Часострумові характеристики | C |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 60 мм |
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 76.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вимикаюча здатність | 25 кА |
| Виконання | стаціонарне |
| Серія | FormulA |
| Типорозмір | А1 125 |
| Розчеплювач, встановлений в автоматі | термомагнітний розчіплювач |
| Категорія застосування | A |
| Придатність до роз'єднання | Да |
| Номінальна напруга ізоляції, Ui | 690 В |
| Кріплення на DIN-рейці | DIN EN 50022 |
| Номінальна імпульсна напруга, що витримується, Uimp | 6 кВ |
| Завод | ABB Sace |