56 402,47 ₴
Нова серія вимикачів Tmax XT
Нові Tmax XT можуть застосовуватися всюди та готові до будь-яких випробувань, тому що вони створені для задоволення всіх вимог електроустановки, від стандартних до найбільш технологічно прогресивних. Комплексне пропонування до 250 А для розподілу енергії, захисту двигуна, генератора, перевантаженої нейтралі, застосування як вимикач-роз'єднувач та інших потреб.
Розроблена нова гама як термомагнітних, так і електронних роздільників захисту, що взаємозамінні навіть у компактному типорозмірі XT2. Треба зазначити також велику кількість нових аксесуарів, зокрема для спеціальних застосувань.
Все, що залишається вибрати:
Разбираем артикул Tmax XT1C 160 TMD 32-450 3p F F 25kA:
1. Tmax - серія автоматичних вимикачів;
2. XT1C - типарозмір XT1, C — вимикальна здатність;
3. TMD -
4. 32-450 3р F 25 кА - 32A, 3р — триполюсний, F — стаціонарний, F — передні висновки, 25кА.
Додаткова технічна інформація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | F&F |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 82.5 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість полюсів | 3 шт. |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 690 В |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 500 В |
| Номінальний струм | 250 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вимикаюча здатність | 50 кА |
| Розчеплювач, встановлений в автоматі | електронний розчіплювач захисту |
| Серія | Tmax XT |
| Типорозмір | XT4 |
| Час-струмові характеристики | S |