CTAV-10 – тонкий двожильний нагрівальний кабель
Конструкція складається з тонкого 4 мм нагрівального кабелю. У комплекті з заводськими перехідними та кінцевими муфтами. Внутрішня та зовнішня ізоляція — тефлон. Потужність 10 Вт/м2 за 230 V. Укладаємо в цементно-піщану стяжку, у підготовлені штроби, безпосередньо в клейовий розчин для підлогового покриття.
Використовується у внутрішніх житлових приміщеннях або для промислових робіт.
СТАV-10 можна застосовувати в системі «тепла підлога» з ламінатом і паркетом, «вигрівання приміщень», "перегрівання труб і резервуарів".
Тефлонова ізоляція продовжує «життя» роботи нагрівального кабелю.
Країна-виробник — Німеччина.
Торгова марка зареєстрована в Литві.
Мінімальний радіус вигину кабелю — 20 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Comfort Heat |
| Країна виробник | Німеччина |
| Ізоляція | Тефлон |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Гарантійний термін | 300 міс |
| Довжина кабелю | 130 м |
| Діаметр кабелю | 4 мм |
| Екранований кабель | Так |
| Кількість жил | 2 |
| Максимальна потужність | 10 Вт/м |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Мінімальний радіус вигину | 20 мм |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування нагрівального кабелю | Обігрів труб і трубопроводів, Підігрів підлоги морозильних камер, Обігрів резервуарів і ємностей, Тепла підлога |
| Частота | 50 Гц |
| Зовнішня ізоляція | Поліпропілен (XLPE) |
| Гарантія | 25 |
| Клас захисту від води | IP65 |
| Підлогове покриття | граніт, керамічна плитка, ламинат, мармур, паркет |
| Застосування | ванна кімната, коридор, кухня, приміщення на 1 поверсі, з/у, спальня |
| Система обігріву | Система "Повний обігрів", Система "тепла підлога", обігрівання резервуарів, обігрівання труб |
| Холодний кінець | 3 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна | Германия |